Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

PUBG Paramo oyunun ilk dinamik haritası olacak

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 PUBG Paramo oyunun ilk dinamik haritası olacak
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor PUBG Paramo oyunun ilk dinamik haritası olacak
PUBG için gelecek ilk dinamik harita olma özelliğini taşıyan “Paramo” Sezon 9’da oyuna eklenecek. Yanardağın etrafında savaşmak mı? Olur!

PUBG Corp geçen hafta bir kez daha Jonathan “Commander Riker” Frakes‘i stüdyonun battle royale oyunu için ikinci bir video anlatmak ile görevlendirdi. Bu sefer anlattığı şehir Paramo 9. sezonda oyuna eklenecek ve diğer haritalardan oldukça farklı olacak gibi görünüyor. PUBG Paramo haritasıyla ilk kez dinamik bir haritaya sahip olacak. Bir volkanın etrafında yer aldığını düşünürsek dinamik olayların yaşanması muhtemel.

PUBG Paramo haritası Sezon 9’da gelecek

Hafta sonu boyunca için için yanan bir yanardağ ve PUBG’nin ilk dinamik haritasının vaadini gösteren birkaç teaser çıktı. Oyuncular paraşütle atladığı sırada yanardağın kızgınlık seviyesine göre atmosferin değiştiği birkaç küçük video gördük. Bunların hepsi PUBG twitter hesabından paylaşıldı.

Esnek Reklam Alanı
 

Paramo haritasında binlerce olasılık olduğunu söylüyorlar. Yanardağın her seferinde açık ya da kapalı olduğunu gözlemleyerek dinamik ve sürekli değişen haritada farklı oyun tarzlarını benimsemeniz gerekecek. Ayrıca ganimet sandıklarının bir helikopterle taşındığını düşünürsek bu da size ateş edebileceğinizi ve ganimeti elde edebileceğinizi gösteriyor.

PUBG oyununun ilk dinamik haritası olacak Paramo için bir yanardağdan daha fazlasını olduğunu söyleyebiliriz. Geliştiricilerin de belirttiği gibi haritada “binlerce olasılık var” ve bunların yalnızca bir yanardağ ile oluşmasını beklemek güç. İlk kez 2018 yılında çıkan battle royale oyununun yeni dinamik haritası bakalım bizlere neler getirecek.

Haritanın 21 Ekim’de PC’ye gelecek olmasına karşın hala çekingen davranan ekip daha fazla detay göstermiyor. Bu yüzden haritanın ne kadar dinamik olduğunu ya da dinamizmin gerçekte nasıl şekillendiğini hala bilmiyoruz. Haritanın teması gizem olduğu için stüdyonun bu gizemli halini uzun süre devam ettireceğini düşünüyoruz.

İlk kez 2018’de piyasaya sürülen PUBG tam anlamıyla battle royale çılgınlığının başlangıcı oldu. Daha önce bu kadar detaylandırılıp popüler hale gelmese de var olan battle royale türü bu oyun ile altın çağı yaşadı diyebiliriz. Önce PC için çıkan sürüm android cihazlara da taşınarak dünyanın en büyük oyun pazarlarını domine etmeyi başardı. Son zamanlarda biraz gözden düşmüş olsa da hala çok popüler bir battle royale oyunu olduğunu söylemek mümkün.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle