Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Rainbow Six Siege Tachanka operatörü yenileniyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Rainbow Six Siege Tachanka operatörü yenileniyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Rainbow Six Siege Tachanka operatörü yenileniyor

8NHTeO

Rainbow Six Siege oyununda neredeyse en az popülerliğe sahip operatör Tachanka için yapılan yenileme onu gerçekten çok tehlikeli hale getiriyor.

Ubisoft’un popüler FPS oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için yeni bir operatör “yenilenmesi” yaklaşıyor. Oyuncuların tercihleri arasında neredeyse son sıralara yaklaşan Tachanka, şimdi çok daha tehlikeli bir hale geliyor. Yapılan bir sunum ile Rainbow Six Siege Tachanka değişimi detaylarıyla anlatıldı. Yayının tamamını alt tarafa bırakıyorum ancak tıklarsanız gösterimin başladığı yerden başlayacaktır.

Esnek Reklam Alanı
 

Rainbow Six Siege Tachanka operatörü çok daha tehlikeli hale geliyor

Kullandığı yerleştirilebilir DP27’si ile git gide hızlanan ve dinamik olmayı gerektiren oyunda popülerliğini yitiren Tachanka, şimdi daha mobil ve daha tehlikeli bir operatör haline geliyorArtık DP27’yi elinde taşıyabilecek ve özellikle duvarlarda delikler oluşturup görüşü artırmak için daha etkili kullanılabilecek. Bu bile tek başına onu tam bir “koca oğlan” yaparken gelen yeniliklerden bazıları oyuncuların yeni favorisi olacağına işaret ediyor.

Savunma operatörü olan Spetsnaz’ın iri kıyım delikanlılarından Tachanka, yeni bomba atar silahıyla da kavuşuyor. DP27 hafif makineli tüfeği birincil silahı olarak taşınabiliyorken, Shumikha adındaki yeni bomba atar silahı da özel yeteneği olarak karaktere ekleniyor. İkincil silah olarak ise isterseniz GSH-18 ya da PMM tabancalarını kullanabileceksiniz. Ayrıca eğer DP27 size çok ağır geliyorsa birincil silahınızı 9X19VSN hafif makinelisi ile değiştirebileceksiniz. Yine de hali hazırda yavaş fakat zırhlı bir karakter olan Tachanka için güçlü silahlar daima daha iyi savunma demektir.

Rainbow Six Siege Tachanka operatörü için eski parlak günlerine geri dönme vakti. Koca oğlanın yeni hali bugün itibariyle test sunucularına gelecek. Test aşamasında denemek istiyorsanız “Rainbow Six: Siege Test Server” bilgisayarınızda yüklü olmalı. Henüz ana oyuna ne zaman ekleneceği belli değil ancak test aşaması verimli geçerse fazla beklememiz gerekmeyecek gibi görünüyor.

Ayrıca uzun zamandır Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oynamadıysanız, her şey çok değişti. Yenilenen Tachanka için sizler neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle