Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Rainbow Six Siege Xbox Game Pass sistemine ekleniyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Rainbow Six Siege Xbox Game Pass sistemine ekleniyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Rainbow Six Siege Xbox Game Pass sistemine ekleniyor

Geçtiğimiz günlerde Xbox Game Pass Twitter sayfasının paylaştığı bir görsel açıkça olmasa da Rainbow Six Siege oyununun Game Pass sistemine ekleneceğini gösterdi. Rainbow Six Siege Xbox Game Pass için yolculuğa başlamış gibi görünüyor. Yenilenmiş Tachanka yanında birçok güzel haberi de getirdi.

Rainbow Six Siege Xbox Game Pass yolcusu olabilir

İki gün önce Xbox Game Pass Twitter sayfasında paylaşılan, açıklama yazılmamış bir görsel birçok açıklamaya sebep oldu. Altı tane gökkuşağının altı kuşatma kulesinin önünde belirdiği bu görsel açık açık söylemese de “Rainbow Six: Siege geliyor” diyor gibi. İngilizce mesaj içeren görselde bulunan altı üst üste gökkuşağı “Six Rainbow – Rainbow Six”, kuşatma kuleleri de “Siege Tower” anlamına geliyor. Rainbow Six Siege yazsalar ancak bu kadar açıklayıcı olurdu herhalde.

Esnek Reklam Alanı
 

Ity6cm

Bu şu anlama geliyor ki RB6’i yakında Microsoft‘un aylık abonelik sistemiyle oyunculara kütüphanesini açtığı Game Pass sisteminde göreceğiz. Ortada henüz net olmayan konu ise oyunun PC için mi yoksa konsol için mi sisteme ekleneceği. Bunun için Microsoft tarafına onay almak için sorular sorulsa da henüz bir yanıt gelmiş değil.

Bildiğiniz gibi beş yaşındaki oyuna geçtiğimiz ay bir “karakter yenilemesi” gelmişti. Artık internet geyiği haline gelmiş Tachanka -Lord Tachanka olarak da bilinir- oyunda yalnızca güvenilir bir bölge tutucu değil aynı zamanda tehlikeli bir savunma operatörü olmuştu. Sezon 5 ile gelen yenilikler sadece Tachanka ile de kalmıyor. Son oynadığınızdan bu yana uzun vakit geçmişse size yeni sezonda birçok şeyin değiştiğini söylemeliyim.

 

İlk kez 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana hala popülerliğini koruyor. Çıktığı yıl taktiksel bir nişancı oyunu olmasıyla rakiplerinin arasından sıyrılan Rainbow bugün hala taş gibi bir oyundur. Ne yazık ki ülkemizde sunucuya olan fiziksel uzaklıktan ötürü yaşanan bağlantı gecikmeleri yüzünden direkt “zor moddan” başlıyoruz ancak hala keyifli. Türkiye sunucusu ya da Türk operatörler bekleyerek yitip giden şu gençliğimizden geçmiştir…

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle