Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Seçili AMD Ryzen işlemcileri alanlara Far Cry 6 sürprizi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Seçili AMD Ryzen işlemcileri alanlara Far Cry 6 sürprizi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Seçili AMD Ryzen işlemcileri alanlara Far Cry 6 sürprizi

8 Eylül’de yeni işlemcilerini tanıtan AMD, piyasaya iddialı bir giriş yaptı. Ryzen 5000 serisi ile birlikte Zen 3 mimarisine geçiş yapan AMD, tekli çekirdek tarafında büyük iyileştirme yaşadı. AMD CEO’su Dr. Lisa Su, yeni işlemcileri piyasadaki en iyi oyun işlemcileri olarak nitelendirdi. Tüketicileri yeni işlemciler kadar sevindiren bir diğer detay ise, oyun kampanyaları oluyor. Şimdi de seçili AMD Ryzen işlemciler için Far Cry 6 kampanyası duyuruldu.

Etkinlikte tanıtılmayan Ryzen 5 5600’ün çıkış tarihi ve fiyatını da sizlerle paylaşmıştık.

Esnek Reklam Alanı
 

Seçili AMD Ryzen işlemciler için Far Cry 6 kampanyası

Yeni işlemciler ve ekran kartları piyasaya ilk çıktılarında, daha geniş kitlelere ulaşabilmek için oyun hediyeleri ile birlikte gelebiliyorlar. Bu durumu daha önce NVIDIA ve AMD ekran kartlarında görmüştük. İşlemci tarafında ise AMD, Temmuz ayında piyasaya sürdüğü Ryzen 3000 XT serisi işlemciler ile birlikte Assassin’s Creed Valhalla hediye ediyordu.

SqyvA0

Ryzen 5000 serisi ile birlikte piyasaya iddialı bir giriş yapan AMD, bunu desteklemek istiyor. Seçili AMD Ryzen işlemciler için Far Cry 6 kampanyası duyuruldu. 20 Ekim‘den itibaren AMD Ryzen 9 5950X, Ryzen 9 5900X veya Ryzen 7 5800X satın aldığınızda, Ubisoft’un yakında çıkacak olan açık dünya temalı oyunu Far Cry 6’yı ücretsiz edinebileceksiniz.

Dijital bir kopya şeklinde verilecek oyun, büyük ihtimalle Uplay‘de kullanılabilecek. Ek olarak, Far Cry 6 için birkaç özel oyun içi hediyelerin de olması bekleniyor. Ryzen 5000 serisi işlemcilerin haricinde, Equipped to Win kampanyası ile birlikte Ryzen 9 3950X, Ryzen 9 3900XT veya Ryzen 7 3800XT işlemcilerinden birini de satın alarak Far Cry 6 kampanyasından aynı tarihte yararlanabilirsiniz.

Far Cry 6 resmi tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kampanyalar ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle