Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Spider-Man: Miles Morales geliştirme süreci tamamlandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Spider-Man: Miles Morales geliştirme süreci tamamlandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Spider-Man: Miles Morales geliştirme süreci tamamlandı

VqOEU8

Insomniac Games bugün resmi Twitter hesabı üzerinden Spider-Man: Miles Morales oyununun geliştirme sürecinin tamamlandığını duyurdu.

Insomniac Games resmi Twitter hesabı üzerinden güzel bir haber paylaştı. Spider-Man: Miles Morales için geliştirme sürecinin tamamlandığını yani “altın madalya aldığını” belirtti. Bundan sonraki süreçte artık iş perakendecilere ve fabrikalara kalmış durumda. Yani oyunun çıkış tarihi artık net olarak kesinleşti.

Esnek Reklam Alanı
 

Spider-Man: Miles Morales geliştirme süreci bitti, Insomniac bunu ilginç bir gif ile kutladı

Yeni açık dünya süper kahraman oyunu Spider-Man: Miles Morales PlayStation 4 ve PlayStation 5 sistemleri için geliyor. Her iki sürüm için de çıkış tarihi artık kesinleşmiş durumda. Geliştirici Insomniac Games muhtemelen lansman günü güncellemeleri ve oyun için planladığı gelecekteki içerikler üzerinde çalışmaya dönmüştür. Ancak 1.0 sürümünün tamamlanması hala büyük bir kilometre taşı.

Insomniac, haberi resmi Twitter hesabında paylaştı ve 60’ların Örümcek Adam çizgi dizisinden klasik bir sahneye saygı duruşu niteliğinde bir gif eşliğinde oyunculara bildirdi. Aynı çizgi dizi birçok örümcek adamın birbirini işaret ettiği internet geyiği için de kaynak olmuştu.

G1Y95O

GIF’te önce Advanced Suit’i ile Peter Parker, sonra şişme montu ve bol maskesi ile Miles geçiyor. Devamında Miles standart örümcek adam kostümüyle tek başına geçiyor, biraz sonra da bir ceket ve sırt çantasıyla yanında bir kedi… NE! Evet yanında bir kedi ile geçiyor. Spider-Man: Miles Morales geliştirme süreci bittiğine göre Insomniac Games bu harika görünen kediyi temel alarak bir Spider-Cat oyunu yapmalı.

PS5 ve PS4 özel olarak 12 Kasım 2020’de çıkacak

Insomniac Games’in ilk kez PlayStation 5 sunumunda duyurduğu Spider-Man: Miles Morales ilk etapta PS5 sistemi için duyurulmuştu. Marvel’s Spider-Man (2018) oyununun bir genişlemesi olacağı hakkında çıkan söylentilerden sonra ayrı bir oyun olacağını bildirmişlerdi. Yine de ilk oyunun devamını, bir yıl sonrasını konu alacak. Aynı zamanda PS5’te 4K 60 FPS oynanabilecek.

Insomniac Games tarafından geliştirilen yeni süper kahraman oyunu 12 Kasım 2020’de PS4 ve PS5 için çıkacak. Şimdi ise PlayStation Store’da ön siparişe açık. Maalesef 459,00 TL gibi yüksek bir fiyattan satılıyor. Peki yeni Spider-Man oyunu için görüşleriniz neler? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Kaynak

 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle