Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Spider-Man: Miles Morales’dan yeni bir kostüm paylaşıldı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Spider-Man: Miles Morales’dan yeni bir kostüm paylaşıldı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Spider-Man: Miles Morales’dan yeni bir kostüm paylaşıldı

Bu yılda en çok beklenen oyunlardan biri şüphesiz yeni Spider-Man oyunu oldu. PlayStation’a özel olarak çıkış yapacak olan Spider-Man: Miles Morales için günler kaldı. Yapımı Marvel tarafından gerçekleştirilen ilk oyun oldukça büyük başarı sergilemişti, bu bağlamda ikinci oyundan da benzer bir başarı beklemekteyiz. Oyunun en önemli kısımlarından biri olan kostümler ile ilgili heyecanlandırıcı bir paylaşım geldi.

Spider-Man: Miles Morales oyununun üçüncü kostümü paylaşıldı

Oyun ilk duyurulduğunda standart kostümü görmüştük. Geçtiğimiz günlerde de T.R.A.C.K. isminde bir kostüm de sızdırılmıştı. Bugün ise yeni bir kostüm oyunun geliştiricisi Insomic Games tarafından bizimle paylaşıldı. Bu kostümün oldukça iyi göründüğünü söylemek yanlış olmaz.  İlk defa kapşonlu bir kostüm görüyoruz. Crimson Cowl isimli kostümün kırmızı ve beyaz renk seçenekleri mevcut.

Esnek Reklam Alanı
 

Paylaşılan tweet üzerinden kostüm hakkındaki diğer detaylara ulaşmanız mümkün. Oyun hakkındaki öğrendiğimiz üçüncü kostüm Crimson Cowl, çizgi romanlardaki Spider-Gwen’e çokca benzemekte. Beyaz renkli kostüm çokca benzerlik gösteriyor.

Yeni Spider-Man oyunu 12 Kasım’da PlayStation 5 için yayınlanacak, sonrasında PlayStation 4 için de yayınlanması planlanmakta.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle