Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Steam indirim tarihleri belli oldu, kış indirimleri ne zaman?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Steam indirim tarihleri belli oldu, kış indirimleri ne zaman?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Steam indirim tarihleri belli oldu, kış indirimleri ne zaman?
Steam indirim tarihleri belli oldu. Her yılın belli bölümlerinde yapılan indirimlerden kış, sonbahar ve cadılar bayramı etkinlikleri yaklaşıyor.

Steam bildiğiniz gibi yılın belirli zamanlarında mevsimsel indirimler yapıyor. Bunlardan oyunculardan önce geliştiricilerin mail yoluyla haberi oluyor. Steam indirim tarihleri de belli oldu. Sonbahar ve kış indirimleri ne zaman başlıyor? Hepsine alt tarafta tarihleriyle beraber yer vereceğiz.

Steam indirim tarihleri açıklandı, Cadılar Bayramı etkinliği yaklaşıyor

Steam’in yılda dört kez yaptığı mevsimsel indirimlerden farklı olarak Cadılar Bayramı için her yıl yaptığı etkinliğin tarihi yaklaşıyor. Genel olarak korku oyunlarının ve herhangi bir Cadılar Bayramı temalı ek paket, geçici etkinlik ve geçici oyun modlarına sahip oyunların indirime girdiği bu etkinlik için 29 Ekim 2020 başlangıç tarihi. Etkinlik 29 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında yapılacak ve bu sırada sözünü ettiğim oyunlar indirime girecek. Yine de çok büyük indirimler beklememek gerekiyor. Korku oyunu severler için güzel bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz.

Esnek Reklam Alanı
 

Cadılar Bayramı Etkinliği bittikten sonra başlayacak olan ilk etkinlik Sonbahar İndirimleri olacak. Steam’in mevsimsel etkinliklerinden biri olan Sonbahar İndirimleri 25 Kasım 2020 tarihinde başlayarak 1 Aralık 2020’ye kadar devam edecek. Yılın kış indirimlerinden önce göreceğiniz en büyük indirimleri muhtemelen bu etkinlikte karşımıza çıkacak. Yeni oyunların bu etkinlik yerine kış indirimlerini bekleyeceğini düşünüyorum. Bu nedenle kış indirimi hepsinden daha büyük fırsatlarla gelecek gibi görünüyor.

BNkZG8

Steam Kış İndirimleri 22 Aralık’ta başlıyor

Asıl bomba belki de Steam Kış İndirimleri. Yazın ortasında yapılan etkinliklerden sonra yılın en büyük indirimlerinin boy gösterdiği kış etkinliği bu yıl inanılmaz oyunlara ev sahipliği yapacak. Yeni nesil konsolların çıkışıyla birlikte Ekim ve Kasım ayında çıkacak birçok büyük oyunun bu yıl indirime girmesini pek beklemesek de, eğer bir ihtimal olacaksa o da kış indirimlerinde olacaktır. İçinde bulunduğumuz 2020 yılının en heyecan verici indirimlerini göreceğimizi söyleyebilirim. 22 Aralık 2020’de başlayacak kış indirimleri 5 Ocak 2021 tarihine kadar sürecek.

Steam indirim tarihleri bu şekildeydi. Bu yıl Steam platformu için göreceğimiz etkinliklerin ve indirimlerin çıkacak oyunlar sayesinde heyecan verici olduğunu belirtmem gerekiyor. Yılın parlayan oyunlarını daha uygun fiyatlara oynamamız için güzel bir fırsat.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle