Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

The Elder Scrolls 6 hakkında ilginç gelişme!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 The Elder Scrolls 6 hakkında ilginç gelişme!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor The Elder Scrolls 6 hakkında ilginç gelişme!

Bethesda’nın geliştirmekte olduğu The Elder Scrolls 6 hakkında ilginç bir açıklama yapıldı. Microsoft’un Bethesda’nın ana şirketi olan ZeniMax Media’yı almasının ardından, tüm şirketlerin sahip olduğu oyunların hakları Microsoft’a geçmiş oldu. Kotaku, kazandığı bu avantajla Phil Spencer’a sorular yöneltti.

The Elder Scrolls 6, Xbox için özel olabilir

Kotaku röportajında, Microsoft oyunlarının başkan yardımcısı olan Phil Spencer’a, Microsoft’un Bethesda’nın ana şirketi olan ZeniMax’ı ve id software’i satın alması hakkında sorular sordu. Spencer’a yöneltilen en önemli “PlayStation’da Elder Scrolls 6 satmazsanız 7,5 Milyar Dolarlık bir yatırımı telafi etmek mümkün mü ?” sorusuna, Spencer hızlı bir şekilde “Evet” cevabını vermiş.

Esnek Reklam Alanı
 

7yWsjI

Spencer bu cevabına aceleyle, ” bu şirketleri satın almamızın nedeni, çıkacak olan oyunları kendi platformumuza özel kılmak değil” şeklinde bir ekleme yapmış. Ne kadar böyle bir fikrimiz ve planımız yok deseler de, satın aldıkları şirketlerin oyunlarını Xbox ve PC‘ye özel yapmak gibi bir fikirleri olabilir. Sonuçta konsol sattıracak bir çok oyuna sahipler ve bu fırsatı iyi bir şekilde değerlendireceklerdir.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle