Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

The Medium hikaye fragmanı yayınlandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 The Medium hikaye fragmanı yayınlandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor The Medium hikaye fragmanı yayınlandı
Bloober Team tarafından geliştirilen ve yayınlanacak psikolojik korku oyunu The Medium için hikaye fragmanı yayınlandı.

Geliştirici ve yayıncı Bloober Team, psikolojik korku oyunu The Medium için hikaye fragmanı yayınladı. Yayınlanan fragmanda Troy Baker’ın seslendirdiği ana düşmanımız The Maw’ın karanlık kökenlerine daha yakından bakıyoruz. Üstelik fragman, terk edilmiş Niwa Hotel’de yaşayan gizemli ve maskeli bir kız olan Sadness’ı daha yakından görmemizi sağlıyor.

Bgf4XM

Esnek Reklam Alanı
 

The Medium hikaye fragmanı yayınlandı

Oyunda gerçek ve ruhani olmak üzere iki farklı dünyada birden yaşayan bir medyumu yöneteceğiz. Her iki dünyaya da erişebilen bir medyum olarak daha geniş bir perspektife sahip olacağız ve daha fazlasını görerek diğer insanların kavradığı tek bir basit gerçek olmadığını anlayabileceğiz. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir, her şeyin bir de öteki yönü vardır. Bir medyum olarak diğerlerinden daha fazla şey görecek, duyacak ve deneyimleyeceğiz. Her yeni bakış açısıyla da Niwa beldesinde olanlar hakkında düşüncelerimiz değişecek.

The Medium’un oyun dünyası, gerçekliğimizin aslında karanlık bir aynası olarak karşımıza çıkıyor. Gerçek ve ruhani olmak üzere iki farklı dünyada geçen oyun eylemlerimizin, kötü dürtülerimizin ve aşağılık sırlarımızın kendini gösterdiği ve bir şekle bürünebildiği acımasız ve rahatsız edici bir yeri distopik bir kurguyla tasvir ediyor. Bu dünya, Zdzislaw Beksinski’nin resimlerinden esinlenerek icat edildi ve tasarlandı. Oyunda Bloober Team’den Arkadiusz Reikowski’nin ve Silent Hill’den tanıdığımız efsanevi müzisyen Akira Yamaoka’nın bestelediği ikili oyun müzikleri bulunuyor. Ayrıca Unreal Engine 4 grafik motorunu kullanan oyun aynı zamanda en güncel ray-tracing teknolojisini kullanıyor.

The Medium, noel döneminde Xbox Series ile PC platformları için piyasaya çıkacak ve Xbox Game Pass sistemine dahil olacak. Son olarak oyunun yayınlanan hikaye fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle