Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

The Outer Worlds Steam’e geliyor!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 The Outer Worlds Steam’e geliyor!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor The Outer Worlds Steam’e geliyor!

Obsidian Entertainment’ın geliştirmiş olduğu oyun olan The Outer Worlds, Steam‘e geliyor. Oyun hali hazırda, Microsoft Store ve Epic Games Store’da bulunuyor.

The Outer Worlds, Fallout New Vegas’ı yapanların elinden geliyor

Obsidian ilk projesine Star Wars: KOTOR II ile başladı. KOTOR II ile ünlenen şirket daha sonraki yıllarda birçok oyun geliştirdi. 2010 yılında Fallout: New Vegas ile yıldızı parlayan şirket, resmen dönemin oyun geliştiricilerine RYO‘nun nasıl yapıldığını gösterdi. New Vegas‘da istediğiniz şekilde ilerleyip, isterseniz tek bir NPC’ye zarar vermeden oyunu bitirebiliyordunuz. Oyuncular bu olasılıkları ve farklı yolları sevmişti.

Esnek Reklam Alanı
 

odwTD8

25 Ekim 2019‘da çıkış yapan The Outer Worlds(TOW), New Vegas’ın ruhani devamı olarak görülüyordu. TOW, New Vegas’ın yaptığı gibi oyunculara farklı yollar sunabiliyor. Oyun bir uzay macerasını konu alıyor. Farklı gezegenlere gidip farklı türlerle etkileşime girebildiğiniz bir RYO. Oyun çıktığında bir çok problem ve bug ile gelmişti. Bu yüzden popülerliğinde bir düşüş yaşandı, çünkü oyuncular 2019 yılında oyun içerisindeki bir mekana girdiklerinde yükleme ekranı görmek istemiyorlardı. Oyunun RYO tarafı ne kadar iyi olsa da, oyun motoru teknolojik olarak kötü durumda. Epic Games Store ve Microsoft Store‘da bulunan oyun uzun bir süreden sonra Steam’e geliyor.

TOW 23 Ekim‘de Steam’de çıkışını yapacak.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle