Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

The Outer Worlds ve ek paketi Steam’a geldi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 The Outer Worlds ve ek paketi Steam’a geldi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor The Outer Worlds ve ek paketi Steam’a geldi

Geçen yıl Epic Games Store’a özel olarak çıkış yapan The Outer Worlds, zaman anlaşması sona erdikten sonra Steam’a da çıktı. Oyunun kendisiyle beraber geçen ay çıkan Peril on Gorgon genişleme paketi de Steam’de yayınlandı. Firmanın konuyla alakalı yapmış olduğu açıklama ve Steam çıkışına özel paylaşılan video şu şekilde;

iHgvwB

Esnek Reklam Alanı
 

The Outer Worlds şimdi Steam’de

Obsidian Entertainment ve Private Division, ödüllü, kara komik RPG macerası The Outer Worlds‘ün artık Steam’a da geldiğini duyurmaktan gurur duyuyor.

The Outer Worlds, sınırlı bir süre için 154.50 TL olan özel bir fiyat ile Steam’de satışa çıkıyor. Oyunun ilk hikâye tabanlı genişleme paketi olan Peril on Gorgon, tek başına veya The Outer Worlds Expansion Pass’in bir parçası olarak da erişilebilir durumda olacak. Müzik severlerin de Steam’den The Outer Worlds (Orijinal Oyun Müzikleri)’ni satın alma imkanı var. Her şeyi bir arada isteyen oyuncular için ise The Outer Worlds: Non-Mandatory Corporate-Sponsored Bundle; ana oyun, genişletme paketi ve oyun müziğini birlikte, daha uygun bir fiyatla size sunuyor. The Outer Worlds bugün ayrıca GOG.com üzerinde de satışa çıkıyor.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle