Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Vivaldi’den Chrome’un dinozoruna rakip!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Vivaldi’den Chrome’un dinozoruna rakip!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Vivaldi’den Chrome’un dinozoruna rakip!

Chromium tabanlı ücretsiz web tarayıcısı Vivaldi, Google Chrome’un dinozor oyununa rakip olacak bir oyun tasarladı. Vivaldia isimli cyberpunk temalı oyun, Windows, Android, Linux ve iOS‘da beğeniye sunuldu.

Vivaldi Chrome’un dinozoruna rakip getirdi

Chromium tabanlı web tarayıcı Vivaldi, 80’li yılların cyberpunk evreninde geçen ve Vivaldia adlı retro temalı bir oyunu kullanıcılarının beğenisine sundu. Oyun tarayıcının 3.4. sürümünde mevcut olmakla beraber, Android, Windows, Linux, iOS platformlarında hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynanılabilir durumda. Oyuna erişmek için ise Vivaldi’nin adres çubuğunda ‘vivaldi://game‘ yazmanız yeterli. Bunun yanında tarayıcının masaüstü ve Android versiyonlarına ekleyeceğiniz bir bağlantı aracılıyla da oyunun sayfasına ulaşmanız mümkün.

Esnek Reklam Alanı
 

fuUhqW

Vivaldia’nın oynanış şekli, tarayıcı internete bağlanmakta problem yaşadığında bir çeşit easter egg olan ve zamanla efsaneleşen Google Chrome’un efsane dinozor oyununa oldukça benziyor. Ancak bu oyundan farklı olarak internete bağlantı problemi yaşadığınızda değil istediğiniz zaman oynama imkanına sahibiz. Vivaldia bizlere daha renkli ve ayrıntılı pikseller sunarken, düşmanlara ateş etme imkanını da sunuyor. Öte yandan Chrome’un dinozor oyununun silah kullanmanızı sağlayan bir sürümü de mevcut. Oyuna bu linkten ulaşabilirsiniz.

Vivaldi’nin 3.4. sürümü yapılandırılabilir bağlam menüleri ve sayfaları otomatik olarak yeniden yükleme seçeneği dahil olmak üzere birçok yenilikle geliyor. Eğer kullanmak isterseniz, masaüstü sürümüne buradan ya da Android versiyonuna buradan erişebilirsiniz.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle