Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Watch Dogs Legion hikaye fragmanı yayınlandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Watch Dogs Legion hikaye fragmanı yayınlandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Watch Dogs Legion hikaye fragmanı yayınlandı

 

Watch Dogs Legion için bugün Ubisoft tarafından yeni bir hikaye fragmanı yayınlandı. Oyunun başlangıcı ve Londra’nın ikonik bölgeleri gösterilmiş.

Ubisoft‘un beklenen oyunu Watch Dogs Legion için yeni bir hikaye fragmanı yayınlandı. Londra’da geçen yeni Watch Dogs oyununun hikayesini temel alan fragman heyecan verici görünüyor.

Esnek Reklam Alanı
 

Watch Dogs Legion hikaye fragmanı ile Londra’nın yerle bir oluşunu izleyin

Zero Day ile Londra‘da kaosun ve silahların yükselişini gösteren hikaye fragmanı oyunun hikayesinin başlangıç noktasını ele alıyor. Zero-Day’in yaptığının bedelini ödeyen, suçlu olmayan ekipler ve acımasız yeni Londra fragmanda bütün üryanlığıyla gösteriliyor. Gelin önce birlikte fragmanı izleyelim, iyi seyirler…

Zero Day‘in epik girişi ile şehirde bombalar patlamaya başlıyor ve çok da huzulu görünmeyen Londra kaosun göbeği haline geliyor. Patlamalarla ilgisi olmayan cepheler bile radara girmiş, büyük bir savaş ve kontrolsüz öfke şehrin bütün sokaklarını kuşatmış durumda. Watch Dogs Legion hikaye fragmanı ile Londra’nın geldiği son durumu ve şehrin bizim için ne denli tehlikeli olduğunu görebiliyoruz.

Fragmanın sinematik yönünün etkileyici olduğunu söylemeliyim. Alışılagelmiş yönleri bulunsa da diğerlerinden farklı olduğu söylenen Watch Dogs Legion için gelen bu yeni fragmanla hikayenin başlangıç noktasını anlayarak oyun hakkında daha net fikir sahibi olabiliyoruz.

SCE6Jc

Videonun açıklamasında da kısaca hikayeden şöyle bahsedilmiş:

“Yakın gelecekte, Londra çöküşle karşı karşıya kalıyor. Zero Day adlı gizemli bir varlığın neden olduğu şehri sarsan yıkıcı terör saldırılarının ardından, her şeyi gören otoriter bir devlet halkı baskı altına aldı, yozlaşmış bir özel askeri şirket sokakları kontrol ediyor ve güçlü bir suç örgütü savunmasızları avlıyor. Londra’nın kaderi size ve bir direniş örgütleyip karşı koyma yeteneğinize bağlı.”

An itibariyle ön siparişte olan oyun PC platformu için Uplay ve Epic Games Store‘da farklı sürümlerle satılıyor.

– Standart Edition 269,00 TL
– Gold Edition 449,00 TL
– Ultimate Edition 495,00 TL

Watch Dogs: Legion, 29 Ekim 2020’de Xbox One, PS4, Epic Game Store, Uplay ve Stadia’da yayınlanacak. Konsollar çıktığında da Xbox Series X ve PS5 için piyasaya sürülecek. Aynı zamanda Ubisoft’un mağazasından da ön sipariş edebilirsiniz.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle