Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Watch Dogs Legion PS5 ve XSX’te kaç FPS çalışacak?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Watch Dogs Legion PS5 ve XSX’te kaç FPS çalışacak?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Watch Dogs Legion PS5 ve XSX’te kaç FPS çalışacak?

Watch Dogs Legion için teknik detaylar gelmeye devam ediyor. Ubisoft hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde oyunun PC sürümü için oldukça detaylı bir sistem gereksinimleri tablosu yayınlamıştı. Bu tabloda oyunun mininmum ve önerilen sistem gereksinimleri dışında RTX sürümleri için farklı listelemlerle de karşılaşmıştık. Peki yeni nesil konsollara da gelecek olan Watch Dogs Legion, Playstation 5 ve Xbox Series X konsollarında nasıl bir performans gösterecek?

Watch Dogs Legion yeni nesilde nasıl olacak?

İşte bu konuda kısa bir açıklama yapan Ubisoft, daha önce belirttiği gibi hem Playstation 5 hem de Xbox Series X versiyonlarında Watch Dogs Legion için RTX desteği olacağını yineledi. Yapılan açıklamaya göre Watch Dogs Legion RTX açık iken her iki konsolda da 4K çözünürlüğe ve 30 FPS değerine sahip olacak.

Esnek Reklam Alanı
 

Ubisoft detay vermese de RTX dışında oyunda başka bir grafik ayarı olacağını da açıklamış durumda. Bu da çoğu oyunda olduğu gibi Grafik ve Performans konusunda iki farklı ayar olacağına işaret ediyor. Grafik modunda resmi olarak açıklandığı gibi RTX 4K 30 FPS olarak çalışırken Performans modunda ise muhtemelen RTX olmadan 60 FPS sınırına çıkacağı gibi duruyor. Bu konuda resmi açıklama önümüzdeki günlerde gelecektir diye düşünüyoruz.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle