Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Yeni Dragon Age oyunundan ilk video yayınlandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Yeni Dragon Age oyunundan ilk video yayınlandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Yeni Dragon Age oyunundan ilk video yayınlandı

Geliştirici BioWare ve yayıncı Electronic Arts, Gamescom 2020 etkinliğinde yeni Dragon Age oyunu için ilk videoyu yayınladı. Kamera arkası videosu adında yayınlanan videoda geliştirici ekip, fantastik rol yapma oyununun gelişimi içi nasıl bir yol izlediklerini anlatıyor. Ayrıca oyundaki yeni ortamlar ve karakterler için konsept tasarımlar gösteriliyor. Oyunumuz ilk olarak Aralık 2018’de duyurulmuştu.

Geçtiğimiz Haziran ayında gerçekleşen EA Play Live etkinliğinde yeni oyunumuz için bir teknik demo yayınlanmıştı. O zaman pek bir şey göstermemişlerdi. Ancak şu anda durum pek farklı değil. Hala oyun ile ilgili detaylara sahip değiliz. Oyunun henüz çıkış tarihi açıklanmasa da 2022’den önce geleceği düşünülmüyor. Bu arada oyunun yayınlanan kamera arkası videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Esnek Reklam Alanı
 

fS7CWR

Yeni Dragon Age oyunundan ilk video yayınlandı

Paylaşılan görsellerin çoğu konsept tasarımlar ve animasyonlardan oluştuğu için oyunun hala geliştirme aşamasında olduğunu söyleyebiliriz. Bir kamera arkası bakışı için hala bir şeylerin belirsiz olması gerçekten çok şaşırtıcı. Görünüşe göre BioWare, hikayenin detaylarını ve oynanış yapısını henüz ortaya çıkarmaya hazır değil. Yayınalan video daha çok BioWare oyunlarının konseptine yönelik bir üniversite reklam filmine benziyor. Yani bir sonraki büyük oyunun detaylarından ziyade serinin tasarım felsefeleri ve hayranların en sevdiği yönlerden bahsediliyor.

Son olarak siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Yayınlanan video ilginizi çekti mi? Videoda gözünüze çarpan detaylar varsa, yorumlarda bizimle paylaşın.

Kaynak

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle